Авторська абетка - публікація конкурсних авторських розробок вчителів шкіл України, які взяли участь у Загальнонаціональному конкурсі зі створення ЕОР

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...

Шановні користувачі - вчителі загальноосвітніх закладів та фахівці середньої освіти!

Увага! Ми надаємо можливість кожному педагогу опублікувати на сторінках порталу власні авторські матеріали з метою подальшого використання в базі електронних освітніх ресурсів для Національного проекту ВІДКРИТИЙ СВІТ.

Про нашу співпрацю:

Усі учасники, чиї наробки опубліковані на нашому порталі, можуть замовити та отримати на свою поштову адресу офіційний сертифікат про публікацію матеріалу в базі електронних освітніх ресурсів для Національного проекту ВІДКРИТИЙ СВІТ. Для замовлення офіційного сертифікату про публікацію матеріалу надішліть заявку відповідно наступній формі.

Для публікації на порталі приймаються розробки уроків, розробки позакласних заходів, дидактичні матеріали, статті та інші матеріали вчителів відповідно до затверджених навчальних програм МОН по всіх предметах, які викладаються в середній школі.

Детальніше умови публікації авторських матеріалів та отримання сертифікатів (готуються)

Надаємо до Вашої уваги перелік авторів розробок електронних освітніх ресурсів (ЕОР), що надіслані вчителями шкіл України на Конкурс та опубліковані на нашому порталі. Перелік постійно оновлюється.

Для пошуку автора - натисніть на відповідну літеру абетки

Авторська абетка: наші автори за алфавітом
АБВГДЕЄЖЗИІЇЙКЛМ
НОПРСТУФХЦЧШЩЬЮЯ


Дякуємо за співпрацю !

Повернутися на головну сторінку