Води суходолу Південної Америки. Найбільші річкові системи. Практична робота № 11 (продовження). Розділ II. МАТЕРИКИ. Тема 3. Південна Америка. Географія: 3-тя чверть, 7 клас

Південна Америка

Конкурсна робота

Води суходолу Південної Америки. Найбільші річкові системи. Практична робота № 11 (продовження).(урок №4 в темі)

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Ознайомити учнів із загальними рисами вод суходолу Південної Америки, основними річковими системами.

Розділ 2. Aктуалізація:

Актуалізація знань проводиться шляхом виконання завдання на встановлення відповідності.

2-1. Допоміжний файл:

Відповідність.docx

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Перевірка домашнього завдання здійснюється за допомогою розгадування кросворду.

3-1. Допоміжний файл:

Кросворд.docx

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Новий матеріал подається у формі розповіді вчителя, що супроводжується демонстрацією відеоматеріалів та доповнюється інформацією учнів, які отримали випереджальне завдання. Під час розповіді учні складають характеристику річок Південної Америки за типовим планом. Результати оформлюють у вигляді таблиці «Найбільші річкові системи».

4-1. Допоміжний файл:

Таблиця.docx

4-2. Допоміжний файл:Amazonka
4-3. Допоміжний файлVodopadi

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Закріплення нового матеріалу здійснюється за допомогою прийому «Творча лабораторія» та «Картографічного практикуму»:

5-1. Допоміжний файл:

Творча лабораторія.docx

5-2. Допоміжний файл:

Картографічний практикум.docx

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

На етапі формування навичок практичного використання учні продовжують виконувати практичну роботу №11.

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо).

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Для контролю засвоєння матеріалу використовуються тестові завдання підручника та Комплексного зошита для коннтролю знаньпід редакцією В.Ф.Вовк.

12. Автор

Байбуз Людмила Станіславівна

13. Посада

Вчитель географії