Конкурсна робота. Всесвітня історія: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 5. КУЛЬТУРА ЗАХІДНОЇ ЄВРОПИ В V—XV ст.

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Мистецтво 7 кл, Тема "Палітра художніх напрямів та стилів"

Конкурсна робота

Тема 1. Від  Ренесансу до класицизму; Тема 2. Романтизм, реалізм та імпресіонізм у мистецтві.

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Художньо-естетичний розвиток учнів, формування ціннісних орієнтацій у сфері мистецтва і комплексу базових компетентностей, вихованні потреби в художньо-творчій самореалізації та духовному самовдосконаленні.

Розділ 2. Aктуалізація:

Взаємозв'язки  мистецтва з соціальним культурним і природним середовищем життєдіяності людини, розуміня особливостей художніх національних традицій. Питання актуалізації виладено у електронному підручнику у розділі основні терміні і поняття.

2-1. Допоміжний файл:

1Интернет ссылки мультимедийного учебника Мистецтво. 7 кл.doc

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Перевірка домашніх завдань у електронном підручнику викладена у різних формах: запитань, візуального матеріалу, музичного матеріалу. тестових завдань, бліц-опитувань,практичних завдань та практикумів.

3-1. Допоміжний файл:

2Интернет ссылки мультимедийного учебника Мистецтво. 7 кл.doc

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Пояснення нового матеріалу викладено у електронному підручнику у роздлілі Базова інформація

4-1. Допоміжний файл:

3Интернет ссылки мультимедийного учебника Мистецтво. 7 кл.doc

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Закріплення нового матеріалу викладено у розділах: твори для інтерпретації, контрольні питання, орієнтовне практичне завдання.

5-1. Допоміжний файл:

4Интернет ссылки мультимедийного учебника Мистецтво. 7 кл.doc

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Завдання для практичного використання викладені в практикумах і тестових завданнях, мистецьких проектах.

6-1. Допоміжний файл:

5Интернет ссылки мультимедийного учебника Мистецтво. 7 кл.doc

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Додаткові елементи викладені у інтернет-посиланнях та інтерактивних іграх.

7-1. Допоміжний файл:

6Интернет ссылки мультимедийного учебника Мистецтво. 7 кл.doc

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Контроль засвоення матеріалу може бути адіянним на різних рівнях: поточний -  у формі контрольних запитань. практичних завдань. бліц-опитуванні; тематичний - тестові завдання до кожної теми з різноанітними видами завдань, також з комунікативно-ситуативними завданнями.

9. Методичні рекомендації:

10. Пояснення щодо програмного забезпечення:

11. Список джерел, які використані:

12. Автор

Цунікова Ірина Олександрівна

13. Посада

Методист науково-методичного центру міста Маріуполя, учитель ЗОШ № 47

14. Освітня установа

Загальноосвітня школа № 47 міста Маріуполя, Науково-методичний центр, методист з художньо-естетичного циклу (сумісник)