Конкурсна робота. Українська література: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 3. ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА?

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

«Олекса Стороженко. Морально-етичні проблеми в оповіданні «Скарб»»

Конкурсна робота

«Олекса Стороженко. Короткі відомості про автора, його гумористичні твори. Оповідання «Скарб», морально-етичні проблеми твору». №34

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом О. Стороженка; визначити ідейно-тематичне спрямування його твору «Скарб; дослідити морально-етичні проблеми в оповіданні; поглибити знання про гумор; розвивати творчу уяву; виховувати почуття поваги до творчості О. Стороженка»

Розділ 2. Aктуалізація:

Яку людину можна вважати щасливою? Що вам потрібно для щастя?

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Зачитування письмових відповідей на питання: «Якби я міг змінити події наприкінці твору, то як би вони розвивалися?» (за повістю «Климко»)

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Олекса Петрович Стороженко народився 24 листопада 1806 р. в селі Лисогори Борзнянського повіту (тепер Ічнянського району) на Чернігівщині в родині дрібного поміщика. Останні роки життя О. Стороженко провів на хуторі поблизу м. Бреста (Білорусь), де й помер 18 листопада 1874 року.

4-1. Допоміжний файл:

Про Олексу Стороженка мало відомо сучасному читачеві.docx

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Робота над текстом оповідання «Скарб»:

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Інтерактивна вправа «Мозковий штурм» (А як ви розумієте значення слова «скарб»?)

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

«Мікрофон» («Для того щоб бути щасливим, я …»)

7-1. Допоміжний файл:

О. Стороженко.7z

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Робота з картками

9. Методичні рекомендації:

10. Пояснення щодо програмного забезпечення:

11. Список джерел, які використані:

12. Автор

Дудніченко Тетяна Володимирівна

13. Посада