Конкурсна робота. Історія України: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 4. ГАЛИЦЬКО-ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВА

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Галицько-Волинська держава, Тема №5

Конкурсна робота

Монгольська навала на українські землі. Урок №22

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Мета: формувати в учнів уявлення про монголо-татар та їхню навалу на українські землі; виявляти характер залежності Русі від Золотої Орди, вплив монголо-татар на соціально-економічний розвиток українських земель; розвивати в учнів уміння знаходити необхідну інформацію в писемних джерелах для пояснення історичних явищ і подій, робити рецензії на виступи інших учнів; на прикладі героїчної оборони Києва від ординців продемонструвати учням відвагу і готовність русичів захищати рідну землю до загину; сприяти формуванню почуттів гордості та співпереживання. виховувати в учнів почуття любові до Батьківщини і готовність захищати її в тяжку годину.

Розділ 2. Aктуалізація:

Саме тоді, коли Київська Русь зазнавала політичної роздробленості, зі Сходу на Руську землю насувалася нова небезпека.

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Робота з історичною картою. Слайд №6

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Битва на річці Калка.

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Гра «Дешифрувальник» Слайд №33

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Вчимося працювати з історичною картою, читати її. Слайд №37

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Презентація Tema.pptx

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Комп’ютерне тестування (1 група) Слайд №40