Конкурсна робота. Геометрія: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 3. ТРИКУТНИКИ

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Трикутники

Конкурсна робота

Узагальнення і систематизація знань з теми: «Трикутники».

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

узагальнити та систематизувати знання учнів з теми, підготувати їх до контрольної роботи; удосконалити вміння розв’язувати задачі на доведення; вчити логічно мислити, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки; розвивати вміння коментувати розв’язання задач, розвивати почуття довіри та взаємодопомоги; виховувати уважність, активність, культуру поведінки учнів, наполегливість і  цілеспрямованість у досягненні мети.

Розділ 2. Aктуалізація:

Команди послідовно відповідають на запитання. Кожна команда відповідає на три запитання, інші учні мають право виправляти і доповнювати відповіді, але тільки з дозволу вчителя.

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Домашнє завдання учнів: тестові завдання 4 ст.129, запитання для самоконтролю ст.129, головне в розділі 3 ст.132.

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

немає

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

немає

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Бій між командами.

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Конкурс «Хто швидше ?».

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Творче завдання.

8-1. Допоміжний файл:

Гемусова.doc