Конкурсна робота. Історія України: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 4. ГАЛИЦЬКО-ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВА

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Галицько-Волинська держава

Конкурсна робота

Перший похід монголів на Русь

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

розкрити особливості організації військових походів монголів на Русь у XIII ст. і причини їхніх перших успіхів; познайомити учнів з причинами поразки русько-половецьких військ на р. Калка;

Розділ 2. Aктуалізація:

ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Використовуючи інтерактивну методику «Порушена послідовність», вчитель просить учнів відновити правильне значення вислову О. І. Герцена і запропонувати тему сьогоднішнього уроку (яка ще не записана на дошці): «Подібно до хмари сарани..., що крушить все..., монголи..., подібно до урагану..., що зустрічалося на його шляху..., проносилися над Руссю..., розорюючи села і міста». (Правильний текст «Монголи промайнули над Руссю подібно до хмари сарани, подібно до урагану крушать усе, що зустрічалося на їхньому шляху, руйнуючи села і міста».)

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

4-1. Допоміжний файл:

IV вивчення нового матеріалу.docx

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Заповніть хронологічну таблицю

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Тестова перевірка

9. Методичні рекомендації:

10. Пояснення щодо програмного забезпечення:

11. Список джерел, які використані:

12. Автор

Грицик Марія Василівна