Конкурсна робота. Фізика: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Розділ 3. СВІТЛОВІ ЯВИЩА

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Світлові явища

Конкурсна робота

Око. Вади зору. Окуляри.Урок № 23

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

- ознайомитись з будовою та механізмом роботи ока; розглянути вади зору та їх корекцію; дати поняття про «поля зору», «бінокулярний зір», «акомодація», «короткозорість», «далекозорість» та «відстань найкращого зору»; систематизувати знання учнів про оптичні системи та розширити їх.

Розділ 2. Aктуалізація:

1. Що таке лінза.

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

На окремому аркуші побудувати хід променів у збиральній лінзі коли предмет розташован за подвійним фокусом лінзи

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Ознайомимося з будовою ока

4-1. Допоміжний файл:

Око. Вади зору. Окуляри.docx

4-2. Допоміжний файл:

Око. Вади зору. Окуляри.pptx

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Робота з підручником Генденштейна Л.Є. : с. 167 відповісти на питання 4,5 ; С. 175 відповісти на питання 1,2.

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Око живе! За один учбовий  день м’язи ока учня отримують таке ж саме навантаження, якщо б він спробував  підняти та тримати  над головою штангу вага якої дорвінює вагі штанги для тренування атлета-профессіонала. Щоб врятувати очі від перевантаження треба використовувати спеціальну гімнастику для очей. Гімнастику для очей можна робити в будь-який час (вранці, вдень, перед сном), як тільки у вас з'явиться вільна хвилинка. Систематичні вправи допомагають поліпшити крово-і лімфообіг, харчування очей і обмінні процеси, підвищити тонус м'язів.

6-1. Допоміжний файл:

Гімнастика для очей.docx

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Фронтальний експеримент №1.

7-1. Допоміжний файл:

Фронтальная работа.docx

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Тест: (Слайд12-16)

9. Методичні рекомендації:

10. Пояснення щодо програмного забезпечення:

11. Список джерел, які використані:

12. Автор