Конкурсна робота. Українська мова: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 4. ПРИСЛІВНИК

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Тема

Прислівник. Розбір прислівника як частини мови   узагальнення та систематизація знань за темою  «прислівник»

Конкурсна робота

Підсумковий урок. Розбір прислівника як частини мови   узагальнення та систематизація знань за темою  «прислівник»  № 43

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

поглибити знання учнів з теми “Прислівник”, дати зразок морфологічного розбору прислівника як частини мови; узагальнити й систематизувати набуті знання, удосконалювати уміння і  навички правильно вживати  прислівники  в  усному мовленні й на письмі;  розпізнавати  і знаходити прислівники в тексті; збагачувати словник учнів; розвивати пам’ять , увагу; виховувати уміння працювати в команді.

Розділ 2. Aктуалізація:

Наш урок буде проходить у формі конкурсу  лінгвоерудитів.

2-1. Допоміжний файл:

презентация присліник .pptx

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Д/З Перекласти словосполучення українською мовою; порівняти написання прислівників в обох мовах; звернути увагу, що не в усіх випадках переклад є дослівним.

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Розбір прислівника як частини мови. Послідовність розбору

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Записати речення. Виконати морфологічний розбір прислівників.

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Бліцтурнір капітанів,конкурс «Ви нам слово — ми вам десять», .„Естафета”(робота біля дошки- 2  учня), .„ П’яте зайве”, „Мовознавчий експеримент”(робота за картками), „Спостережливе око – Допитливий розум - Влучне слово”.

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Ділова гра «Погляд». Розгляньте й обміркуйте ситуацію.Загадки-жарти.Гра "Спіймай прислівник”. Кросворд «Уперед!»

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Тестова перевірка

12. Автор

Манжос Вікторія Михайлівна

13. Посада

Вчитель української мови та літератури

14. Освітня установа

Загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 міста Саки АР Крим