Конкурсна робота. Алгебра: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 2. ЦІЛІ ВИРАЗИ

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Крізь терні до зірок

Конкурсна робота

урок узагальнення матеріалу з теми розкладання многочленів на множники різними способами

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Навчальна мета: В ігровій формі узагальнити матеріал і закріпити вміння учнів розкладати многочлени на множники різними способами: винесення спільного множника за дужки; способом групування; за допомогою формул скороченого множення.

Розділ 2. Aктуалізація:

ІІ. Мотивація навчальної діяльності, повідомлення теми та мети уроку. Рефлексія.

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Дивитись розділ 6

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Відсутнє

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Дивитись розділ 6

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Дивитись допоміжний файл 6-1

6-1. Допоміжний файл:

Крізь терні до зірок

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Дивитись розділ 6