Конкурсна робота. Геометрія: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 3. ТРИКУТНИКИ

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Трикутники

Конкурсна робота

Зовнішній кут трикутника

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Забезпечити розуміння вивчення поняття «зовнішній кут трикутника»,засвоєння властивостей зовнішнього кута трикутника;

Розділ 2. Aктуалізація:

Учням роздаються карточки для усного рахунку із задачами з тем «Сума кутів трикутника» та «Суміжні кути». На мультимедійній дошці записані відповіді. Якщо усі учні правильно розв’язують приклади, то на мультимедійній дошці відкривається картинка із фракталом. Керівник групи робить невелике повідомлення про фрактали. ( Керівники груп одержали випереджаюче домашнє завдання з даної теми.)  Першими починають працювати учні 1 групи .

2-1. Допоміжний файл:

КОНСПЕКТ_УРОКУ.doc

2-2. Допоміжний файл:

ЗОВНІШНІЙ_КУТ.ppt

9. Методичні рекомендації:

10. Пояснення щодо програмного забезпечення:

11. Список джерел, які використані:

12. Автор

Нивидома Людмила Іванівна