Конкурсна робота. Англійська мова: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема. ЗДОРОВ’Я

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Health

Конкурсна робота

Illnesses and their treatment №4

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

A sound mind in a sound body. Do you agree with this proverb about health?Today we’ll learn some new words about man’s illnesses. We will also practice them in our speech and we are going to make and act out the dialogues on the topic.

Розділ 2. Aктуалізація:

What kinds of doctors do you know? What illnesses do they treat? Match the medical problems with the kinds of doctors who treat them. Ex1.p60

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Your home task was to learn the words. And now we will check it. Match the words with the correct definitions.

3-1. Допоміжний файл:

Match the sentences with the correct definitions.pptx

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Now we will learn new words. Look at the screen and repeat after me.

4-1. Допоміжний файл:

drops.pptx

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Answer the following questions. Ex 2b p 61.

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

When you were going home yesterday, it suddenly started to rain. You got wet and now you have got a high temperature, a headache and a sore throat. The doctor visited you in the morning and told you to stay in bed for three days. Now you are speaking with your friend. Make up a dialogue.

6-1. Допоміжний файл:

Make up a dialogue.pptx

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Today we spoke about our health and discussed why it is important to be healthy.Now let's play a "Chain game". What should we do to be healthy?

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Do you think we are healthier today than people were fifty years ago? What are the main health probems young people face?

8-1. Допоміжний файл:

Do you think we are healthier today than.pptx

9. Методичні рекомендації:

10. Пояснення щодо програмного забезпечення:

11. Список джерел, які використані:

12. Автор

Паладій Анастасія Вікторівна

13. Посада

вч. англійської мови

14. Освітня установа

Одеський навчально-виховний комплекс№84 «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»