Конкурсна робота. Алгебра: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 3. ФУНКЦІЇ

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Цілі вирази

Конкурсна робота

«Множення многочлена на одночлен»

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Мета уроку:

Розділ 2. Aктуалізація:

1) Повторимо розподільний закон множення. Запишіть його в буквенній формі  (слайд12)

2-1. Допоміжний файл:

yrok_z_algebru.doc

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Учитель перевіряє наявність виконання домашнього завдання

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Пояснення нового матеріалу

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Работа в группах 1 группа – ті учні, які вважають, що можуть працювати самостійно виконують такі вправи самостійно з карток

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

12. Автор

Панчук Ірина Валеріївна

13. Посада

Вчитель

14. Освітня установа

СШ №9 ІКТ "Успіх"

Шановні викладачі!

Просимо надати Ваші відповіді на питання анкети для оцінки якості даної конкурсної роботи та її елементів (відкрити анкету) .