Конкурсна робота. Алгебра: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 2. ЦІЛІ ВИРАЗИ

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Формули скороченого множення

Конкурсна робота

Формули скороченого множення, урок №55

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Узагальнити знання учнів по темі «Формули скороченого множення». Перевірити вміння учнів застосовувати набуті знання з теми та вдосконалювати навички перетворення виразів, використовуючи формули скороченого множення.

Розділ 2. Aктуалізація:

На попередніх уроках ви вивчили формули скороченого множення, навчилися застосовувати дані формули до перетворення виразів, розв’язання рівнянь, розкладання многочленів на множники. Завдання нашого уроку: повторити та закріпити навички застосування формул скороченого множення. Попередньо клас розділити на 2 групи: 1 група захищає практичну значимість застосування формул скороченого множення. ІІ група – захищає практичну значимість застосування формул скороченого множення при розкладанні многочленів на множники. З числа учнів вчитель призначає 2х арбітрів, обов’язком яких буде оцінювання правильності відповідей учнів.

2-1. Допоміжний файл:

Формули скороченого множення.doc

2-2. Допоміжний файл:

додаток1.ppt

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

робота в парах

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

в даному уроці новий матеріал не пояснюється

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

історична довідка «Про виникнення формул скороченого множення».

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Приклади на заповнення пропусків (додаток 1):

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

презентація

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Самостійна робота (на 10хв)

9. Методичні рекомендації:

10. Пояснення щодо програмного забезпечення:

11. Список джерел, які використані:

12. Автор

Прохорчук Тетяна Павлівна

13. Посада