Конкурсна робота. Геометрія: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 3. ТРИКУТНИКИ

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Трикутники

Конкурсна робота

Трикутники і його елементи, урок 17

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Повторити знання про трикутники здобуті в попередніх класах.

Розділ 2. Aктуалізація:

Трикутник - це найпростіша фігура: три сторони і три вершини. Математики називають його двомірним симплексом. Саме в силу своєї простоти трикутник був основою багатьох вимірювань. Землеміри при своїх обчисленнях площ земельних ділянок і астрономи при знаходженні відстаней до планет і зірок використовували властивості трикутників. Так виникла наука тригонометрія – наука про вимірювання трикутників, про вираження його сторін через кути.

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Оскільки урок є першим в даній темі, то домашнього завдання немає.

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Означення трикутника та його елементів

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Накресліть гострокутний трикутник АВС. Проведіть з його вершини А медіану, бісектрису, висоту.

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Периметр рівностороннього трикутника дорівнює     12 см. Знайдіть периметр квадрата, сторона якого вдвічі більша за сторону трикутника.

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Кросворд

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Кросворд

8-1. Допоміжний файл:

Трикутник і його елементи.презентація.ppt

9. Методичні рекомендації:

10. Пояснення щодо програмного забезпечення:

11. Список джерел, які використані:

12. Автор

Рогова Оксана Петрівна