Конкурсна робота. Геометрія: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 3. ТРИКУТНИКИ

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Ознаки рівності трикутників.

Конкурсна робота

Урок №20. Висота, бісектриса та медіана трикутника.

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Допомогти учням засвоїти поняття висоти, бісектриси та медіани трикутника; навчити використовувати ці поняття під час розв’язування задач.

Розділ 2. Aктуалізація:

З метою формування робочого настрою використовується педагогічний прийом "Геометричний крос", у якому розглядається навчальний матеріал минулого уроку.

2-1. Допоміжний файл:

Geometry_kross.pptx

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

"Геометричний крос" з розділу "Актуалізація" є одночасно і перевіркою виконання учнями домашнього завдання.

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Пояснення нового матеріалу супроводжується презентацією, у якій детально розглянуті як означення, так і порядок виконання побудов висоти, медіани та бісектриси трикутника.

4-1. Допоміжний файл:

Geometry_7klas_Urok_20.pptx

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Закріплення нового матеріалу шляхом самостійної побудови учнями висоти, медіани та бісектриси різних трикутників у зошиті.

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Навички формуються шляхом взаємної перевірки учнями виконаних побудов і обговорення помилок у парах.

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

На цьому уроці додаткові елементи не використовуються.

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Контроль засвоєння матеріалу відбувається шляхом поточної перевірки учителем робіт учнів.

9. Методичні рекомендації:

10. Пояснення щодо програмного забезпечення:

11. Список джерел, які використані:

12. Автор

Шаталов Олександр Миколайович