Конкурсна робота. Історія України: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 4. ГАЛИЦЬКО-ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВА

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Галицько-Волинська держава

Конкурсна робота

Галицько-Волинська держава за князя Данила Галицького

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

сформувати уявлення про Галицько-Волинську державу як спадкоємницю традицій Київської Русі, розкрити основні напрямки внутрішньої і зовнішньої політики Данила (Романовича) Галицького, розвивати вміння учнів  аналізувати історичні факти і події, давати стислу характеристику  історичним діячам, розкриваючи їх місце в історичному процесі, використовуючи джерела інформації, складати хронологічні таблиці, виховувати повагу до історичного минулого.

Розділ 2. Aктуалізація:

Пригадайте, як відбувалося становлення Галицько-Волинської держави.  Пригадайте з курсу історії України, хто був першим королем України. (Учні заслуховують повідомлення одного учня про князювання Данила Галицького).

2-1. Допоміжний файл:

Галицько-Волинська держава.doc

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Для того, що нам перейти до вивчення нової теми, маємо показати, що ми пам’ятаємо з минулої теми

3-1. Допоміжний файл:

Презентация Галицько-Волинська держава.ppt

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

1. Становище Галицько-Волинської держави під владою Золотої Орди

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Дати відповідь на проблемне питання «Чи була виправданою політика Данила Галицького на той час». Відповідь обґрунтуйте.

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Учні самостійно складають таблицю

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Історичний диктант

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Гра «Перевіримо знання» (слайд 12)

12. Автор

Соколюк Наталія Іванівна