Конкурсна робота. Англійська мова: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема. ЗДОРОВ’Я

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Великобританія

Конкурсна робота

Знайомство з визначними місцями Лондона, № 7

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Вдосконалювати навички аудіювання читання та письма, систематизувати лексичний матеріал з теми.

Розділ 2. Aктуалізація:

Урок сприяє формуванню пізнавальної культури учнів, дозволяє поглиблювати та систематизувати знання з англійської мови, розвиває ключові та предметнв компетенції учнів, творчі здібності, інтерес до вивчення англійської мови.

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Welcome to London, the greatest British city. The moto of our today’s discussion is “When a man is tired of London, he is tired of life ”. Now, look at the pictures, listen to the texts and try to guess the places of interest of London.

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

To improve your knowledge about Buckingham Palace, read the text and be ready to do tests after it.

4-1. Допоміжний файл:

Untitled-3.jpg

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Учні читають та перекладають текст.

5-1. Допоміжний файл:

Виконання тестового завдання.docx

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Look, this is London! Are you tired of London? Neither am I.

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Письмові дебати проводяться у вигляді гри.

7-1. Допоміжний файл:

Children.docx

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Now, try to connect two parts of the sentences about interesting facts of Great Britain London.

8-1. Допоміжний файл:

Home task.docx

8-2. Допоміжний файл:

Untitled-5.jpg

9. Методичні рекомендації:

10. Пояснення щодо програмного забезпечення:

11. Список джерел, які використані:

12. Автор

Тимченко Любов Миколаївна