Конкурсна робота. Історія України: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 4. ГАЛИЦЬКО-ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВА

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Галицько-Волинська держава.

Конкурсна робота

Урок 23. Галицько-Волинська держава за правління Д.Галицького та його наступників.

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

охарактеризувати становище Галицько-Волинської держави за кня­зя Данила (Романовича) Галицького, розкривши основні напрямки його внутрішньої та зовнішньої політики; навчити учнів аналізувати історичні фак­ти та події, давати стислу характеристику історич­ним діячам, розкривати їхнє місце в історичному процесі,; сприяти національно-патріотичному вихованню учнів.

1-1. Допоміжний файл:

Rozdil1_navch_cili.docx

Розділ 2. Aктуалізація:

поводиться опитування за матеріалами презентації

2-1. Допоміжний файл:

frontalne_opytuvanna.ppsx

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Учням пропонується виконати тестові завдання  на компютері, або ж письмово, попередньо видрукувавши. (2 файли test1 i test2)

3-1. Допоміжний файл:

test_1.doc

3-2. Допоміжний файл:

test_2.doc

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Пояснення нового матеріалу пропонується виконувати за допомогою презентай ( внутрішня політика Д.Галицького та зовнішня політика /методичні рекомендації додані/, .Питання "Наступники Д. Галицького" вивчається у вигляді практичної роботи з картою, матеріал поданий у вигляді архівованого файлу із картою та завданнями до неї.

4-1. Допоміжний файл:

sovnishnja_polityka.ppsx

4-2. Допоміжний файл:

vnutrishnja_polityka.ppsx

4-3. Допоміжний файл:

metod_rekomend.docx
  4-4. Допоміжний файл:   nastupnyky_D_Hal.ppsx
  4-5. Допоміжний файл:   nastupnyky_D_Halyckoho.docx

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Учням пропонуєься дати відповідь на проблемне питання використовуєчи метод "Прес", а також завданя по виборі правильних тверджень зовнішньої та внутрішньої політики Д.Гал. Анімація на слайдах побудована таким чином, що неправильні відповіді щезають,і учні мають можливість переконатися у правильності свого вибору.

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

робота з документами, вміщеними у матеріалі "зовнішня політика"

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

кросворд

7-1. Допоміжний файл:

krosvord.docx

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

виконати тестові завдання по вивченому матеріалові

8-1. Допоміжний файл:

perevirka_vyvchenoho.ppsx

8-2. Допоміжний файл:

sakriplennja_vyvshenoho_2.ppsx