Тема 2. ЦІЛІ ВИРАЗИ. Узагальнення та систематизація знань учнів з теми Розкладання многочленів на множники. Алгебра: 3-тя чверть, 7 клас

Конкурсна робота. Алгебра: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 2. ЦІЛІ ВИРАЗИ

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

[Алгебра]

Цілі вирази

Узагальнення та систематизація знань учнів з теми "Розкладання многочленів на множники"

систематизувати і узагальнити знання, вміння і навики по темі, використовуючи засоби програми SmartNotebook