Конкурсна робота. Алгебра: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 2. ЦІЛІ ВИРАЗИ

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Цілі вирази. Розкладання многочленів на множники.

Конкурсна робота

урок № 53 "Застосування різних способів розкладання многочленів на множники"

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Формувати уміння і навички застосовувати різні способи розкладання многочлена на множники. Формувати уміння аналізувати завдання, самостійно приймати план розв’язку, розвивати навички самоконтролю, уміння розпізнавати формули скороченого множення серед алгебраїчних виразів.

Розділ 2. Aктуалізація:

Повторення формул скороченого множення.

2-1. Допоміжний файл:

Metodichn_ rekomendats.doc

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Повторення вивчених способів розкладання на множники за допомогою тесту у Microsoft Word.

3-1. Допоміжний файл:

Rozkladannya on mnozhniki.ppsx

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Тип даного уроку - формування вмінь та навичок. Тому етап пояснення відсутній, є повторення вивченого для подальшого формування вмінь та навичок.

4-1. Допоміжний файл:

Test Ots_nka znan.xls

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Відбувається у формі уроку - подорожі "До незвичайної планети". Долаючи певні перешколи учнів досягають поставленої мети. На уроці використовується презентація у форматі Microsoft PowerPoint.

5-1. Допоміжний файл:

Test control N_my diktant.doc

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Формування вмінь та навичок учнів відбувається у формі уроку - подорожі "До незвичайної планети". Долаючи певні перешколи учнів досягають поставленої мети. На уроці використовується презентація у форматі Microsoft PowerPoint.

6-1. Допоміжний файл:

summary of the lesson Rozkladannya r_znimi sposobami.doc

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Гра - подорож, тести

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Підсумок уроку відбувається у формі тесту у Microsoft Excel, виконавши який, учні мають змогу себе оцінити, перевірити рівень засвоєння знань

12. Автор

Бондар Галина Михайлівна

13. Посада

заступник директора з навчально - виховної роботи, вчитель математики

14. Освітня установа

Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Шосткинської міської ради Сумської області