Конкурсна робота. Алгебра: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 2. ЦІЛІ ВИРАЗИ

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Розкладання многочлена на множники

Конкурсна робота

Розкладання многочлена на множники способом групування.

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

засвоїти алгоритм застосування способу групування для розкладання на множники; розвивати логічне мислення, креативність за опори на зони найближчого розвитку; створити умови для індивідуального розвитку темпу засвоєння теми, розвитку здібності до самоаналізу і самовизначення.

Розділ 2. Aктуалізація:

-    Який спосіб розкладання многочлена?

2-1. Допоміжний файл:

Rozkladannya mnozhniki grupuvannya.ppsx

2-2. Допоміжний файл:

Urok.docx

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Учень («тренер») біля дошки називає відповіді домашніх вправ: хто згоден – один оплеск, хто не згоден – обидві руки вгору, хто не зміг зробити – руки навхрест собі на плечі. Якщо хтось має іншу відповідь, «тренер» зобов’язаний спитати його варіант. Учні погоджуються або заперечують. У разі помилки – «тренера» замінюють.

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Останні два приклади ac + ad + bс + bd, 3х + 3у + ах + ау не можна розв’язати. Чому? (Немає спільного множника в усіх доданках).

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Розв’язуємо біля дошки № 34, 36 – І стовпчик.

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Розв'язання вправ

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Презентація, рефлексивна бесіда (слайд 5)

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Самостійна робота(слайд 4)

12. Автор