Конкурсна робота. Англійська мова: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема. ЗДОРОВ’Я

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Здоров'я

Конкурсна робота

Lesson 51. Good Health is Above Wealth.

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

узагальнити та систематизувати знання учнів з теми «Health», удосконалити мовленнєві навики учнів (діалогічне та монологічне мовлення).

Розділ 2. Aктуалізація:

2. Фонетична зарядка (Warming -up)(Слайд 2)

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

3. Перевірка домашнього завдання (Checking of the homework)

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

T.: Boys and girls, today we have a guest, a reporter from a famous TV programme “Health”. ( Слайд 3)  She would like you to answer some of her questions about health and health habits. (Один з учнів стає репортером та ставе запитання)How often do you brush your teeth?

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

T.: When do people go to the doctor? Right. When they have some problems with their health. Now, have a look at some children. Say what problems they have and give them some pieces of advice. (слайд 4 )

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

T.: We are in the hospital at last. But, look, there are a lot of different doctors. What doctors should we choose? Match the photos and the doctors?

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Now have to do some tests. Let`sdoit.

7-1. Допоміжний файл:

тест.docx

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

T.: Very good! And now it’s time to speak about health. Take the card and make up a dialogue according to the situation. (картки)

9. Методичні рекомендації:

10. Пояснення щодо програмного забезпечення:

11. Список джерел, які використані:

12. Автор

Горбунова Ольга Володимирівна