Конкурсна робота. Англійська мова: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема. ЗДОРОВ’Я

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Здоров’я

Конкурсна робота

- №10 “A Healthy Way of Life”

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

1. Ввести та активізувати лексику за темою "A Healthy Way of Life" за допомогою мовних вправ

Розділ 2. Aктуалізація:

Для актуалізації лексичних одиниць за темою учням пропонується гра "Телебачення". За малюнками на екрані учні повинні "діагнозувати" хворобу і натиснути на правильний варіант з запропонованих відповідей. Якщо учень помиляється - назва зникає, якщо відповідь правильна - учні переходять до наступного "кадру".

2-1. Допоміжний файл:

medicine 1

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Вчитель перевіряє заповнення таблиці "Medical Care Center". На попередньому уроці учням було запропоновано зробити домашнэ завдання у форматах Power Point, Word або на аркушах А4 від руки.

3-1. Допоміжний файл:

medicine 8

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Для пояснення нового матеріалу вчитель "представляє" учням мешканця планети Луна, який дуже занепокоєний тим, що людство не дбає про здоровий спосіб життя. З усіх мов на землі Астро розмовляє тільки англійською, тому поради землянам будуть даватись саме цією мовою. Учні записують незнайомі лексичні одиниці у словники.

4-1. Допоміжний файл:

medicine 2

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Новий матеріал закріплюється шляхом читання діалогу та виконання завдання до нього. Астро знаймить учнів зі своїм другом Муно - відомим журналістом планети Луна. Муно саме в цей час бере інтервью у зоряного хлопчика щодо здорового способу життя.

5-1. Допоміжний файл:

medicine 3

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Тепер Муно хоче взяти інтервью у учнів 7-го класу планети Земля щодо способу життя підлітків. Він запрошує учнів до себе у студію. Учням можна використовувати питання з попереднього діалогу.

6-1. Допоміжний файл:

medicine 4

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Учням пропонується з'єднати лексичні одиниці за темою з малюнками

7-1. Допоміжний файл:

medicine 5

7-2. Допоміжний файл:

medicine 6

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Астро дуже сподобалась земна гра "Поле чудес". Він пропонує учням крутити барабан і обирати правильну відповідь за лексикою теми "Healthy Lifestyle". Видача домашнього завдання: учням пропонується написати листа Астро "Мій секрет здорового способу життя"

8-1. Допоміжний файл:

medicine 7