Конкурсна робота. Англійська мова: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема. ЗДОРОВ’Я

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Конкурсна робота

Спорт у нашому житті, № 60

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Мета: 1). освітня: тренувати і закріпити у мові учнів лексичні одиниці по темі; ввести та семантизувати назви екстремальних видів спорту; формувати мовленнєві навички, які забезпечують пізнавально-комуникативні потреби учнів; поширювати словниковий запас учнів;

Розділ 2. Aктуалізація:

Т: Today we are going to have a very interesting lesson. (Слайд 1).  Now think and answer: what is this lesson about?  (Відповіді учнів.)

2-1. Допоміжний файл:

sport_in_our_life.ppsx

2-2. Допоміжний файл:

sport_urok.docx

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Т: Your hometask for today was to learn the words. Now let`s check. Do this exercise. Name these sports and games. (Слайд №2)

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Т: Now let's read the text about summer and winter kinds of sport.

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

8. Закріплення матеріалу.

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

Т: Now I’d like you to tell me about your kinds of sports. Use these words and expressions.(Cлайд 15)

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Учням пропонується розказати про улюблений вид спорту, вживаючи запропоновані слова та вирази

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Check yourself. (Cлайд 14)

12. Автор

Чічкан Марина Юріївна