Конкурсна робота. Фізика: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Розділ 3. СВІТЛОВІ ЯВИЩА

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Світлові явища

Конкурсна робота

Дисперсія світла

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Сформувати   уявлення   про   дисперсію  світла,  про спектральний   склад білого світла, про кольори та їх сприймання; навчити спостерігати явище дисперсії; продовжити формування вмінь встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між фактами; звернути увагу учнів на практичне застосування набутих знань; розвивати пізнавальний інтерес учнів

Розділ 2. Aктуалізація:

Запитання для фронтального опитування

2-1. Допоміжний файл:

yrok.doc

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

Кілька учнів розв’язують біля дошки задачі із домашнього завдання

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Висвітлення навчальної теми

4-1. Допоміжний файл:

duspersiya_svitla.ppsx

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

Фізичний диктант

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

Рефлексія

7-1. Допоміжний файл:

video_1.avi

7-2. Допоміжний файл:

video_2.flv

7-3. Допоміжний файл:

video_3.flv

Розділ 8. Контроль засвоєння матеріалу:

Підведення підсумків уроку

11. Список джерел, які використані:

Гельфгат І.М. Фізика 7 клас: Збірник задач. – 4-те вид. – Х.: Веста, 2009. – 64 с.: іл.
Максимова Н.М. Фізичні диктанти. 7-9 класи. – Х.: Видавництво «Ранок», 2010. – 160 с.
Песин А.І. Фізика 7 клас: Методика викладання. – Х.: Веста: Видавництво «Ранок», 2007. – 192 с.
Печерська В.І. Фізика 7 клас: Методичні рекомендації. – Х.: Веста: Видавництво «Ранок», 2007. – 112 с.
Усі уроки фізики. 7 клас/ Гельфгат І.М., Петракова М.О. – Х.: Вид. група. «Основа», 2010. – 144 с.
Фізика 7 клас: Підручник/ Ф.Я. Божинова, М.М. Кірюхін, О.О. Кірюхіна, - Х.: Видавництво «Ранок», 2007. – 192 с.: іл.

12. Автор

Богацький Дмитро Юрійович

13. Посада

Вчитель фізики й географії

14. Освітня установа

Тростянецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.