Про головні події

Шкільні канікули у Києві триватимуть три тижні
02.12.2014
Шкільні канікули у Києві триватимуть три тижні
У зв’язку з необхідністю заощадження теплової енергії у Києві буде продовжено тривалість зимових канікул до трьох тижнів – з 27 грудня 2014 року до 18 січня 2015 року. Про це у своєму Facebook повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.
В Україні хочуть створити екзаменаційні центри для вчителів
01.12.2014
В Україні хочуть створити екзаменаційні центри для вчителів
Під час засідання Колегії Міністерства освіти і науки, на якому, зокрема було розглянуте питання рівня навчальних досягнень випускників шкіл за результатами тестування та основні напрямки реформування системи ЗНО, учасниками засідання було внесено пропозиції щодо створення навчальних екзаменаційних центрів для вчителів.
Як допомогти дитині знайти своє покликання
28.11.2014
Як допомогти дитині знайти своє покликання
Усі ми хочемо, щоб наші діти мали мету в житті: чи то побудування сім'ї, чи покращення якості освіти в інших країнах. Але, на диво, сьогодні є багато молодих людей, які живуть безцільно. У своїй книзі "Шлях до мети: як допомогти нашим дітям знайти своє покликання в житті" психолог зі Стенфордського університету Вільям Деймон каже про те, що тільки 20 % молоді віком від 12 до 26 років знайшли щось значуще, чому вони хотіли б присвятити своє життя.
МОН хоче змінити норми використання техніки у школах
27.11.2014
МОН хоче змінити норми використання техніки у школах
Міністерство освіти звернулося до Кабінету Міністрів з проханням переглянути державні санітарні правила та норми щодо влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладах. Необхідність прийняття відповідного рішення у Міністерстві освіти пояснюють тим, що діючі Державні санітарні правила та норми "Влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладах та режим праці учнів на персональних комп'ютерах" ДСанПіН 5.5.6.009-98 у зв'язку з розвитком інформаційно-комунікаційних технологій та впровадження їх в освітній процес є застарілими.
МОН не має стосунку до комерційних проектів, - заява
26.11.2014
МОН не має стосунку до комерційних проектів, - заява
Міністерство освіти і науки наголошує, що не має жодного стосунку до комерційних проектів та конкурсів. Про це йдеться у заяві МОН, що викликана зверненнями від громадян та запитами ЗМІ щодо проведення серед українських школярів конкурсу "Клас майбутнього з ЮніорБанком".
Сприяння хоробрості дитини-дошкільника
23.11.2014
Сприяння хоробрості дитини-дошкільника
Хоробрість для маленької дитини є великим подвигом. Але хоробрість – здатність долати страх і сумніви на шляху навчання й досягнення своїх цілей – є також важливою частиною розвитку характеру, тією частиною, якої ніколи не пізно навчитись.
Шість педагогічних прийомів на допомогу батькам
26.10.2014
Шість педагогічних прийомів на допомогу батькам
Ви коли-небудь звертали увагу на те, як одночасно 25 старанних учнів схиляються у класі над своїм завданням? І, можливо, задавалися запитанням, як же вчителю це все вдається. Адже іноді, щоби тримати свою дитину під контролем, доводиться прикладати великі зусилля, не кажучи вже про цілий клас дітей. Кращі педагоги використовують маленькі секрети, що перетворюють переповнену аудиторію шалених третьокласників на «м'яку глину» в їхніх руках, і ви теж можете отримати хороший результат у домашніх умовах, застосувавши ті ж хитрощі.

Сторінка 1 7 з 17
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець Всі