Про головні події

Як безпечно провести онлайн-урок: у МОН поділилися правилами для вчителів
12.01.2021
Як безпечно провести онлайн-урок: у МОН поділилися правилами для вчителів
Через карантин у зв’язку з коронавірусом вчителі почали проводити уроки в дистанційному форматі. А для того, щоб провести заняття без курйозів, читайте кілька простих порад, як безпечно провести відеоурок. У Міністерстві освіти і науки України розповіли, що вчителі найчастіше під час онлайн-навчання в Україні використовують такі застосунки – Skype, Hangouts i Zoom.
Шкільні канікули у Києві триватимуть три тижні
02.12.2014
Шкільні канікули у Києві триватимуть три тижні
У зв’язку з необхідністю заощадження теплової енергії у Києві буде продовжено тривалість зимових канікул до трьох тижнів – з 27 грудня 2014 року до 18 січня 2015 року. Про це у своєму Facebook повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.
В Україні хочуть створити екзаменаційні центри для вчителів
01.12.2014
В Україні хочуть створити екзаменаційні центри для вчителів
Під час засідання Колегії Міністерства освіти і науки, на якому, зокрема було розглянуте питання рівня навчальних досягнень випускників шкіл за результатами тестування та основні напрямки реформування системи ЗНО, учасниками засідання було внесено пропозиції щодо створення навчальних екзаменаційних центрів для вчителів.
Як допомогти дитині знайти своє покликання
28.11.2014
Як допомогти дитині знайти своє покликання
Усі ми хочемо, щоб наші діти мали мету в житті: чи то побудування сім'ї, чи покращення якості освіти в інших країнах. Але, на диво, сьогодні є багато молодих людей, які живуть безцільно. У своїй книзі "Шлях до мети: як допомогти нашим дітям знайти своє покликання в житті" психолог зі Стенфордського університету Вільям Деймон каже про те, що тільки 20 % молоді віком від 12 до 26 років знайшли щось значуще, чому вони хотіли б присвятити своє життя.
МОН хоче змінити норми використання техніки у школах
27.11.2014
МОН хоче змінити норми використання техніки у школах
Міністерство освіти звернулося до Кабінету Міністрів з проханням переглянути державні санітарні правила та норми щодо влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладах. Необхідність прийняття відповідного рішення у Міністерстві освіти пояснюють тим, що діючі Державні санітарні правила та норми "Влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладах та режим праці учнів на персональних комп'ютерах" ДСанПіН 5.5.6.009-98 у зв'язку з розвитком інформаційно-комунікаційних технологій та впровадження їх в освітній процес є застарілими.
МОН не має стосунку до комерційних проектів, - заява
26.11.2014
МОН не має стосунку до комерційних проектів, - заява
Міністерство освіти і науки наголошує, що не має жодного стосунку до комерційних проектів та конкурсів. Про це йдеться у заяві МОН, що викликана зверненнями від громадян та запитами ЗМІ щодо проведення серед українських школярів конкурсу "Клас майбутнього з ЮніорБанком".
Сприяння хоробрості дитини-дошкільника
23.11.2014
Сприяння хоробрості дитини-дошкільника
Хоробрість для маленької дитини є великим подвигом. Але хоробрість – здатність долати страх і сумніви на шляху навчання й досягнення своїх цілей – є також важливою частиною розвитку характеру, тією частиною, якої ніколи не пізно навчитись.

Сторінка 1 7 з 18
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець Всі