МОН не має стосунку до комерційних проектів, - заява

МОН не має стосунку до комерційних проектів, - заява
26.11.2014

МОН не має стосунку до комерційних проектів, - заява

Міністерство освіти і науки наголошує, що не має жодного стосунку до комерційних проектів та конкурсів. Про це йдеться у заяві МОН, що викликана зверненнями від громадян та запитами ЗМІ щодо проведення серед українських школярів конкурсу "Клас майбутнього з ЮніорБанком".

"З цього приводу Міністерство офіційно заявляє, що жодного стосунку до комерційних проектів, зокрема, й до названого вище заходу, не має. Проведення цього конкурсу – приватна ініціатива комерційної структури, що, вірогідно, у такий спосіб намагається просувати свої послуги", - йдеться у заяві освітнього відомства.

У МОН наголошують, що організатори конкурсу не зверталися до міністерства за сприянням і не погоджували з МОН України його проведення.

"Міністерство освіти і науки закликає керівників місцевих органів управління освітою та навчальними закладами, педагогічні колективи та батьківську громадськість селективно підходити до участі в різноманітних проектах, що пропонуються бізнесовими структурами задля досягнення певних цілей", - зазначають у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua

← Повернутися до списку

На головну...