Шановний пане благодійнику!

Ми звертаємося до Вас з великим проханням особисто прийняти участь у нашому проекті «Київський конкурс шкільних Інтернет-сайтів».

Ви скажете, який може бути конкурс, у київських шкіл взагалі майже немає сайтів.

На превеликий жаль, це правда...

Тому ми зараз і проводимо перший етап нашого проекту, який має назву – девіз:

«1-й етап: Кожній школі власний Інтернет-сайт!».

Звертаємося до Вас особисто з великим проханням знайти можливість профінансувати розробку та надати хоча б одній школі в столиці нашої України шкільний Інтернет-сайт з щомісячною технічною підтримкою!

Щоб конкретна школа мала свій сайт, потрібно:

По-перше, мати не просто бажання, а чітке усвідомлення необхідності.

По-друге, виготовити з нашою допомогою шкільний Інтернет-сайт, на основі професійної системи управління сайтом. При цьому разові витрати на створення та розміщення шкільного Інтернет-сайту становитимуть 700 грн.

У такому випадку матимемо шкільний Інтернет-сайт на основі професійного програмного забезпечення, що має ліцензію і підтримку виробника.

По-третє, бажано забезпечити ефективний доступ освітньої установи в мережу Інтернет. В разі відсутності ефективного доступу подавання інформації про поточне життя школи можливо з використанням модемного комутованого доступу по Е-мейл або через звичайну пошту.

Зокрема ми пропонуємо варіант недорогого рішення: використання послуги ADSL-інтернет від ЗАТ "Укртелеком" - вартість 120-150 грн в місяць за умови необмеженого трафіку і швидкості до 1…2 Мбіт.

В разі відсутності технічної можливості використання послуги ADSL-інтернет від ЗАТ "Укртелеком" необхідно застосовувати бездротовий доступ до мережі Інтернет від українських операторів мобільного зв’язку.

Наприклад, МТС пропонує підключення до Інтернету на акційних умовах: модем за 1 грн. та щомісячний платіж 220 грн. за надання доступу до мережі із швидкістю 1,6 Мбіт, якої достатньо для задовільної роботи в Інтернеті 10-15 користувачів шкільного комп’ютерного класу не тільки у м. Києві, а і десь у далекому районному центрі.

В подальшому, забезпечити поточні щомісячні витрати на технічну і консультативну підтримку нашими фахівцями шкільного Інтернет-сайту, які становитимуть 125 грн в місяць за умов самостійного розміщення інформаційних, учбових та інших матеріалів.

Або можливе комплексне адміністрування Вашого шкільного Інтернет-сайту нашими фахівцями з урахуванням витрат на розміщення інформаційних, учбових та інших матеріалів. В цьому разі поточні щомісячні витрати становитимуть 250 грн в місяць .

Варіанти та складові річних витрат, можливість скачати рахунок-фактуру відповідно до вибраної послуги Ви маєте можливість знайти на сторінці нашого сайту «Наші послуги» .

Учні, їх батьки та вчителя освітнього закладу будуть Вам вдячні за допомогу в наданні власного Інтернет-сайту.

Ми із свого боку гарантуємо якісне та оперативне вирішення питань по розробці та підтримці кожного шкільного Інтернет-сайту, що Ви подаруєте школі.

Інформація про Вашу допомогу буде розміщена у відповідному розділі сайту нашого проекту та на шкільному Інтернет-сайті школи, що отримає його із Вашою допомогою.

Знайдіть свою школу на сторінці відповідного району у м. Києві:

Заклади освіти Голосіївського району м. Києва Заклади освіти Дарницького району м. Києва Заклади освіти Деснянського району м. Києва Заклади освіти Дніпровського району м. Києва Заклади освіти Оболонського району м. Києва
Заклади освіти Печерського району м. Києва  Заклади освіти Подільського району м. Києва  Заклади освіти Святошинського району м. Києва  Заклади освіти Солом’янського району м. Києва  Заклади освіти Шевченківського району м. Києва