Тема. Призначення, будова і принцип дії трансформатора.
Відкрити, зберегти на свій комп'ютер або роздрукувати повний текст (формат PDF)
Тема.
Мета. Вивчити призначення, будову і принцип дії трансформатора.
Розширити знання учнів одержані на уроках спецтехнології.
Удосконалення навиків розв’язування якісних та
розрахункових задач.
Розвиваюча. Створення умов для розвитку творчих здібностей
учнів. Формування в учнів навиків самостійно
добувати знання, використовуючи комп’ютерні
технології.
Виховна. Виховання інформаційної і комунікативної культури
учнів, поваги до творців науки і техніки.
Обладнання.
1. Комп’ютерні програми:
§ навчальний педагогічний програмний засіб фізика - 11,
§ бібліотека електронних наочностей для 10 – 11 класів.
2. Набір трансформаторів.
3. Плакат «Трансформатор».
4. Мультимедійний проектор.
Урок проводиться в комп’ютерному класі. На комп’ютерах встановлені перечисленні програми.
Тип уроку. Комбінований.
На дошці записана тема і епіграф уроку.
Продовжуваність уроку – 45 хвилин.
№ |
Етапи уроку |
Час, хв. |
І. |
Організаційний момент |
2 |
ІІ. |
Перевірка виконання домашнього завдання. |
10 |
ІІІ. |
Актуалізація опорних знань. |
2 |
IV. |
Формування мети й завдання уроку. |
2 |
V. |
Мотивація навчальної діяльності. |
1 |
VI. |
Формування нових умінь і навичок. |
17 |
VII. |
Закріплення нових знань. |
7 |
VIII. |
Підведення підсумків уроку. |
2 |
IX. |
Інформація про домашнє завдання, інструкція про його виконання. |
2 |
1.Перевірка явки учнів на урок.
2.Перевірка готовності учнів до уроку.
3. Націлення на активну роботу учнів на всіх етапах уроку.
Перед вами лист оцінювання знань учня. В нього ви будете заносити бали за виконане завдання. Від вас чекаю наполегливості, нестандартного мислення, впевненості в своїх силах, а також справедливого оцінювання своїх знань, так як ви в більшості випадків будете самооцінювати свої знання.
Лист оцінювання знань учня.
Прізвище, ім’я Група
№ п/п |
Навчальні елементи |
Загальна кількість балів
|
|
1. |
Люди науки |
|
|
2. |
Позначення фізичних величин та їх розмірність |
|
|
3. |
Формули і закони |
|
|
4. |
Розв’язування задач |
|
|
5. |
Робота з індивідуальними тестами |
|
|
6. |
Тест |
|
|
7. |
Інші роботи |
|
|
|
Всього балів |
|
|