Розділ 07. Інтегровані уроки

Урок алгебри – інформатики в 10 – му класі

Тема: Риторика – наука і мистецтво переконувати.

Бинарный урок в 5 классе (2 х 45 минут) по изучению двух призведений зарубежной и украинской литературы

Проведення бінарного уроку з предмету: «Людина і суспільство” та «Основи правових знань»

Бінарний урок з інформатики та алгебри. 11 клас. (2год.)

Розробка бінарного уроку української літератури, зарубіжної літератури та образотворчого мистецтва у 5 класі.

Тема уроку: «Ділення многочленів за схемою Горнера»

Тема: «Путешествие по карте Украины» (интегрированный урок)

Інтегрований урок з української мови та трудового навчання в 7-му класі «Кухарі-мовознавці»

Інтегрований урок (музичне мистецтво, образотворче мистецтво).

Інтегрований урок української мови, Я і Україна. (5 клас, допоміжня школа, індивідуальне навчання).

Інтегрований урок-синтез з літератури рідного краю

Тема: Основні етапи розвитку української державності.

Презентация фрагментов проектной работы учащихся на тему « Построение средневекового города»

ТВОРЧИЙ ГРУПОВИЙ ПРОЕКТ: ПІРАМІДОЛОГІЯ.

Тема: Княжа Русь-Україна в літописних оповіданнях.

Тема: Технологія приготування гарячих напоїв. Правила техніки безпеки в побуті.

ТЕМА: Перетворення симетрії у просторі. Симетрія в природі і будівництві. Практична робота “Графічний редактор Paint”.