Картка опису цифрового ресурсу

забезпечення викладання математики

4. Електронний варіант ресурсу

Пояснювальна записка

Даний цифровий навчальний ресурс інтегрований до теми «Графік лінійного рівняння з двома змінними» алгебри 7 класу чинної програми з математики 12-річної школи. У пропонованій презентації подано повний обсяг теоретичного матеріалу по темі, алгоритм побудови прямої за двома точками координатної площини. Електронний матеріал може бути використаний на уроках алгебри в 7 класі при вивченні, закріпленні, повторенні даної теми, при вивченні теми « Розв’язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними графічним способом», як елемент повторення алгоритму побудови прямих на координатній площині, а також на уроках систематизації та узагальнення знань учнів про графік функціїв курсі алгебри 12-річної школи.

їВищезазначені позиції практичної цінності матеріалів допоможуть учням якнайкраще усвідомити сутність даної теми, а творчим учителям конструювати уроки з графічними зображеннями, в яких структурним елементом слугуватиме дана презентація.

Картка опису цифрового ресурсу

1. Назва ресурсу           Графік лінійного рівняння з двома змінними

2. Анотація                    В даній презентації детально розглядається вигляд графіка

лінійного рівняння з двома змінними (зокрема, особливих