Збірка афоризмів з правознавства

Вступне слово

Кожний урок повинен бути чітким щодо організації його проведення. Така чіткість уроку передбачає своєчасну і якісну підготовку, своєчасний і організований початок і завершення уроку; реалізацію навчальної програми; планування вчителем навчального процесу; старанність і активність учнів.

Якість і ефективність уроку значною мірою залежить від усвідомлення учнями цільового компоненту навчання. На своїх уроках я використовую різноманітні вислови, афоризми, «крилаті» фрази видатних людей. Ця методика стає несподіванкою для учнів, особливо, коли знайомі правові терміни стають «відкриттям». Вони допомагають учням зрозуміти політичні та правові явища, порівняти їх з життєвими прикладами, аналізувати і робити власні висновки. Сподіваюсь, вони будуть цікавими як для вчителів так і для учнів.

SEO-оптимізація сайту у пошукових системах:

Афоризм - поезія філософії.  Ілля Шевельов

Афоризм - ретельно відредагований роман.

Володимир Голобородько

Афоризм - спосіб розповісти багато про що й великому за допомогою малого.

Равіль Алєєв

Афоризм - тест на інтелект.

Ілля Шевельов

Афоризм - це вміння кількома словами виразити все те, заради чого іншому доводиться писати цілу книгу.NN

Афоризм - це вчасно, красиво й у справі сказана банальність.

Стас Янковський

Афоризм - це гімнастика розуму для письменника і для читача.

Ілля Тевельов

Держава. Право. Суспільство.

Держава – це я. (Людовик XIV)

Всі букви закону заголовні. (Валентин Домиль)

Хто для інших закони складає, хай ті закони першим дотримує. (Д. Чосер)

Буква закону має бути включена в алфавіт. (Станіслав Єжи Лец)

Якщо право просить допомоги, означає мораль - в реанімації. (Ішхан Геворгян)

За закон народ повинен битися, як за міську стіну. (Геракліт)

Закон - це правило, що не піддалося виключенням. (С. Лузан)

Закон має бути простий і суворий, щоб по ньому розумно діяв будь-хто незалежно від сили і слабкості його інтелекту і моральності. (Олена Єрмолова)

Закон є вищий прояв людської мудрості, що використовує досвід людей на благо суспільства.

Закон є закон, скільки б його не порушували. (Даніл Рудий)

Закон і справедливість - дві речі, які Бог з'єднав, а людина роз'єднала. (Чарльз Калеб Колтон)

Люди плутають закони з правами. (Станіслав Єжи Лец)

Які забори, такі і закони. (Равіль Алєєв)