Тема: Корисні і шкідливі звички.
Відкрити, зберегти на свій комп'ютер або роздрукувати повний текст (формат PDF)
Позакласний захід
Тема: Корисні і шкідливі звички.
Мета: Поглибити знання учнів про корисні та шкідливі звички; виховувати негативне ставлення до шкідливих звичок, бажання вести здоровий спосіб життя.
Обладнaння: Ілюстрації на тему;
слова на картках;
зелені й червоні картки у дітей.
Хід заняття
1 Організація початку заняття
- Здраствуйте діти! Я дуже рада бачити вас усіх такими красивими і здоровими . Сподіваюся, що ви прийшли із чудовим настроєм.
2 Хвилинка психологічного настрою.
Є звички – квітки, звички – як дуби, є гарні звички, звички є погані. Вони сильніші за людей, а люди їх раби схиляють голови, наче каторжани.
3 Повідомлення теми і мети заняття.
- З цих рядків ви могли зрозуміти, про що піде мова на нашому занятті. Це – вички.
( До класу вбігають пані Користь і Шкідливість).
Вихователь:
- Дозвольте запитати, хто ви такі? І чого ви завітали до нас?
Пані Користь і Шкідливість:
- Ми прийшли дати поради вашим дітям.
Вихователь:
- Ну, будь ласка!
Пані Користь дає поради:
- Робити добро,говорити тільки правду, бути ввічливими і охайними.
Пані Шкідливість дає поради:
- Не дотримуватись правил гігієни, культури поведінки, не гуляти на свіжому повітрі.
Вихователь:
- Діти, чиї вам сподоблись поради?
Діти:
- Поради пані Користі.
Вихователь:
- Діти, давайте доведемо пані Шкідливості, що її поради погані.
(Пані Користь і Шкідливість сідають за парту).
1 Гра «Мікрофон».
Звичка – це ...
Корисні звички це - ...
(Діти перераховують відомі їм звички – і корисні, і шкідливі).
2 Гра «Корисно-шкідливо».
Виховаель називає звички, учні сигналізують картками: зелена картка – корисно, червона картка – шкідливо.
- Виконувати ранкову гімнстику;
- Дотримуватись режиму дня;
- Гризти нігті;
- Довго дивитися телевізор;
- Вживати алкоголь;
- Правильно харчуватися;
- Спілкуватися з людьми;
- Говорити неправду.
3 Відгадування загадок.
- Продукт смачний, поживний, як ліки - ефективний.
(Мед)