Тема: Наш закон – наша сила.

Тема:   Наш закон – наша сила.

Цілі:    формувати уявлення про права й обов`язки громадянина України, вдосконалювати знання учнів про закони     України, показати їх цінність та необхідність дотримування, вчити поважати право особистості, виховувати громадські почуття та повагу до законів України.

Обладнання: магнітофонний запис гімну України, супровід до пісні “Веселка”, грамзапис супроводу вистави, плакати правознавчої тематики, матеріал до проведення інтерактивних форм роботи, фланелеграф, виставка книг “Правовий вісник”, вислови видатних людей епохи з опрацьованої теми, інвентар до театральних дійств (костюми).

Вчитель.

Ми живемо з вами у чудовій країні, у чудовий час. Зростає наша молода незалежна суверенна держава, зростаємо з нею і ми. Наша країна, ставши незалежною, демократичною державою, постійно навчається жити у новому політичному устрої. А ми разом з нею навчаємось високих громадських чеснот. (Звертаю увагу на дошку).

Наш закон – наша сила. (Звучить Гімн України)

Любі діти, маленькі українці, сьогодні відбудеться святкова інтелектуальна гра, на якій присутні шановні гості та батьки.

Можна все на світі, вибирати, сину,

Вибрати не можна тільки Батьківщину.

Так, вона одна, дорога, мила, єдина, найдорожча.

Учень 1.

Мій край чудовий – Україна!

Тут народилась ти і я.

Тут над ставком верба й калина,

Чарівна пісня солов’я.

Учень2.

Все найдорожче в цілім світі,

Бо тут почався наш політ

Цвітуть волошки сині в житі

Звідсіль веде дорога в світ.

Учень 3.

Усе найкраще і єдине,

І радощі свої, і жалі.

Мій рідний краю, Україно!

Найкраще місце на землі.

Вчитель.

А щоб Україна дійсно була найкращім місцем на землі тут повинен панувати закон.

Чаклун.

Який це ще закон? Сьогодні тут буде діяти тільки моя сила. Бо я – чаклун Безжалісний, володар Чорного лісу!