Конкурсна робота. Алгебра: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Тема 3. ФУНКЦІЇ

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

ФУНКЦІЯ

Конкурсна робота

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

домогтися усвідомлення учнями змісту понять «функція», «функціональна залежність», «область визначення функції», «область зна¬чень функції», способи задання функції; здійснити первинне закріплення змісту вивчених понять;

Розділ 2. Aктуалізація:

командна робота учнів по пошуку інформації з Інтернет-сайтів рекомендованих вчителем. Створення учнями презентацій.

2-1. Допоміжний файл:

1   2   3   4

Розділ 3. Перевірка домашнього завдання:

перевірка завдань в учнів під час презентації історичної довідки

Розділ 4. Пояснення нового матеріалу:

Розповідь учителя з використанням презентації,

Розділ 5. Закріплення нового матеріалу:

- Виконання письмових вправ

Розділ 6. Формування навичок практичного використання:

виконання вправ

Розділ 7. Додаткові елементи (кросворд, гра, тощо):

фізкультхвилинка