Конкурсна робота. Фізика: 3-тя чверть, 7 клас

Для якісного користування електронними освітніми ресурсами і навчальними тестами рекомендуємо встановити наступне безкоштовне програмне забезпечення. Завантажити тут...
Розділ 3. СВІТЛОВІ ЯВИЩА

До уваги! Допоміжні файли конкурсної роботи розміщуються в правому стовпчику таблиці в клітинках, які позначені кольором, та відкриваються для перегляду в новому вікні. Кількість допоміжних файлів, яка необхідна та достатня для висвітлення роботи, визначається автором.

Світлові явища

Конкурсна робота

Джерела світла. Світловий промінь. Прямолінійне поширення світла. Пояснення сонячних і місячних затемнень; Урок №17

Розділ 1. Постановка завдань для учня.

Мета уроку: Ознайомити учнів з джерелами світла: природні, штучні; дати поняття  світлового пучка і світлового променя; ознайомити з законом прямолінійного поширення світла, пояснити причини виникнення сонячних і місячних затемнень, розвивати вміння пояснювати виникнення тіні і напівтіні.

Тип уроку: комбінований.

Наочність і обладнання: різні джерела світла (ліхтарик із заряджанням від сонячної батареї, точковий освітлювач, лазерна указка, свічка), ФОС 115 (прямолінійне поширення світла, виникнення тіні та напівтіні), комп’ютерна презентація.

1-1. Допоміжний файл:

План-конспект уроку – Урок_07_02_01.doc

1-2. Допоміжний файл:

Презентація до уроку – Світлові явища.ppt

1-3.  Допоміжний файл:   Light_phenomena.ppsx

Розділ 2. Aктуалізація:

Учні розгадують кілька загадок (актуалізація опорних знань)

Далі – за планом-конспектом уроку, в якому передбачено всі необхідні елементи та їх змістове наповнення (файл Урок_07_02_01.doc)

9. Методичні рекомендації:

10. Пояснення щодо програмного забезпечення:

11. Список джерел, які використані:

12. Автор